Kvinnor och barn oljemålning

456524

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnor och barn, olja på duk, ca 45x40 cm

Lagningar, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Kvinnor och barn oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3227267
1 600
3226833
3226601
3220576
500
3216739

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer