Kvinnor och barn oljemålning

456524

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnor och barn, olja på duk, ca 45x40 cm

Lagningar, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Kvinnor och barn oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3227267
1 600
3226833
3226601
3220576
500
3216739

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.