Omega Seamaster Cosmic herrarmbandsur

456474

OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, 1970-tal, manuellt urverk, plexiglas, datum, svart läderband, originalspänne i stål, diameter 35 mm, etui medföljer (ej original)

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, fiber kl 5 på tavlan, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (12 bud)
3225748
3223038
3223038
1 600
3221438
3221020
1 400

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.