Guglielmo Zocchi

Föregående | Översikt | Nästa

456348

GUGLIELMO ZOCCHI (1874-?): modell, signerad, olja på pannå, ca 33x21 cm

smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

456348 - Guglielmo Zocchi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Guglielmo Zocchi

Budhistorik (5 bud)
3228540
8 000
3224391
7 600
3222165
5 200
3221798
3221133

9 timmar 34 minuter kvar
Avslutas: 2017-04-25 kl 21:57
AKTUELLT BUD SEK:
8 000
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer