Guglielmo Zocchi

456348

GUGLIELMO ZOCCHI (1874-?): modell, signerad, olja på pannå, ca 33x21 cm

smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Guglielmo Zocchi

Budhistorik (14 bud)
3236458
10 500
3236408
10 000
3236410
10 000
3236408
9 800
3228540
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.