Ulf Gripenholm målning

455817

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Scen II, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1975, olja på smörpapper fäst på duk, 30x37 cm
Proveniens: Galerie Belle, Västerås

Ulf Gripenholm målning

Budhistorik (4 bud)

3218337
6 600
3216075
5 000
3212891
3 200
3212343

Slutpris SEK:
6 600
666 EUR, 791 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.