Ulf Gripenholm målning

455817

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Scen II, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1975, olja på smörpapper fäst på duk, 30x37 cm
Proveniens: Galerie Belle, Västerås

Ulf Gripenholm målning

Budhistorik (4 bud)

3218337
6 600
3216075
5 000
3212891
3 200
3212343

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer