Manfred Flyckt oljemålning

455751

MANFRED FLYCKT (1893-1956): Rött hus, signerad M. Flyckt, olja på pannå, 53x64 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Manfred Flyckt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3214111
2017-04-14 23:05:25

2017-04-21 kl 15:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.