Bokhylla "Ekolsund"

454813

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, betsad, brännmärkt NM, höjd ca 223, 100x28 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 2

Bokhylla

Budhistorik (7 bud)
3211628
2 600
3211023
3211019
3210270
500
3194734

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.