William Avar olja

440908

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les signes, signerad William Avar, olja på duk, 50x61 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (12 bud)
3198326
2 600
3198322
2 400
3198281
3198320
3198281

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.