Axel Knipschild Konkret

440007

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (3) Space activators, signerade och daterade 1976-78, gouache på papper, ca 50x71 cm vardera

Oramade, fläckar

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Knipschild Konkret

Budhistorik (8 bud)
3244404
3243857
600
3243854
550
3243713
500
3234634
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.