Axel Knipschild Konkret

439972

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (2) "Mindscape", signerade och daterade 1976, gouache på papper, ca 51x72 cm

1 blad löst i ram. Blekning (fläck)

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Knipschild Konkret

Budhistorik (7 bud)
3244626
600
3244619
550
3244618
500
3244617
450
3244615

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.