Axel Knipschild Konkret

439968

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (3) Space activators, signerade och daterade 1978, gouache på papper, ca 50x71 cm vardera

1 blad lös i ram

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Axel Knipschild Konkret

Budhistorik (10 bud)
3244559
3244553
900
3244155
3243477
750
3234648
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.