Axel Knipschild Konkret

439963

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (2) Space activators, signerade och daterade på baksidan 1978, gouache på papper, ca 50x71 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Knipschild Konkret

Budhistorik (15 bud)
3243300
3241957
3241554
3241553
950
3241552
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.