Albert Johansson Konkret

439771

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, olja på pannå, 92x123 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Albert Johansson Konkret

Budhistorik (11 bud)
3244058
16 500
3244032
16 000
3242188
15 500
3240711
15 000
3241100
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.