William Avar olja

439196

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La fleur rouge, signerad William Avar, olja på duk, 79x66 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3198061
3197886
3197700
1 400
3196093
3181232

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.