William Avar olja

439193

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad W. Avar 87, olja på duk, 65x54 cm

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (16 bud)
3198095
3197969
3198091
3197969
1 900
3197942
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.