William Avar olja

439188

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les arbres, signerad W Avar, olja på duk, 66x81 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3197906
3193565
500
3182673
450
3182672
3182671

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.