William Avar olja

439180

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les yeux dans les yeux, signerad W Avar, olja på duk, 60x50 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (19 bud)
3198193
4 200
3198109
3198188
3198109
3 800
3198184
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.