William Avar olja

439148

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le Flambeau, signerad och daterad W Avar 67, olja på duk, 100x70 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3197960
3193709
1 800
3193566
1 700
3193130
1 600
3188068

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.