William Avar olja

439105

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La pomme rouge, osignerad, olja på duk, 92x65 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (19 bud)
3198209
5 800
3197966
5 600
3198205
5 400
3197966
5 200
3198040
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.