William Avar olja

439098

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 94, olja på duk, 61x50 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

William Avar olja

Budhistorik (19 bud)
3198009
4 400
3196648
4 200
3198008
4 200
3196648
3198007
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.