William Avar olja

439088

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le fruit permis, signerad W Avar, utförd på 1960-talet., olja på duk, 63x72 cm

Läs mer

Krackeleringar

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (3 bud)

3194556
1 600
3192685
3190157

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.