William Avar olja

439062

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La main de dieu, signerad och daterad William Avar, olja på duk, 48,5x67 cm

UTSTÄLLD:
Genève, Petit Palais, Musèe des Beaux-Arts de la ville de Paris, William Avar, 29 oktober-29 november 1970, katalognr 15.

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3194726
5 000
3193854
3 200
3193852
2 400
3193851
1 700
3193137
1 600

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.