Helmer Osslund, Landskap med gård och vattendrag

439005

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap med gård och vattendrag, signerad Helmer Ossslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.

Två mindre renoveringar i höger övre hörn

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
3177290
26 000
3192150
25 000
3177290
24 000
3192148
23 000
3177290
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 480 EUR, 2 790 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.