William Avar olja

438095

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le fauteuil rouge, signerad och daterad W Avar, olja på duk, 51x60 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (17 bud)
3198199
5 400
3198028
5 200
3198192
5 200
3198028
5 000
3198191
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.