William Avar Olja

438074

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La parapluie noir, signerad och daterad W. Avar 66, olja på duk, 50x61 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar Olja

Budhistorik (2 bud)

3194744
3188067

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.