William Avar olja

438062

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): "La lumier de Notre dame", signerad och daterad a tergo "La Lumier de Notre dame le 24.11.65", olja på duk, 46x55 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (8 bud)
3198086
2 600
3198079
3197900
1 900
3193847
1 800
3193846
1 300

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.