William Avar olja

438048

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La vie, signerad och daterad William Avar 92, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (22 bud)
3198129
6 200
3193740
6 000
3198125
6 000
3193740
5 800
3198124
5 600

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.