William Avar olja

438034

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La joie, signerad och daterad W. Avar 91, olja på duk, 65x54 cm

Läs mer

Obetydliga färgbortfall

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (10 bud)
3197922
3197406
1 300
3197405
3197313
3196816

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.