William Avar olja

438025

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): "Den sista kompositionen av Musorgskij", signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (4 bud)

3197910
3196553
700
3196439
3190158

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.