William Avar olja

438004

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad W. Avar, olja på duk, 65x54 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (10 bud)
3198140
2 400
3198037
3197908
3197690
1 300
3197687

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.