William Avar olja

438001

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La danse de mort, signerad och daterad William Avar 1969, olja på duk, 75x97 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3198286
5 200
3194714
5 000
3194100
2 400
3193624
3181166

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.