William Avar olja

437971

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La pose, signerad och daterad W Avar 90, olja på duk 46x41 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (11 bud)
3198200
4 400
3196227
4 200
3194729
3196226
3194729
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.