William Avar olja

437963

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le bleu fantasie, signerad W. Avar, olja på duk, 54x65 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (11 bud)
3197989
3197938
2 800
3186550
2 600
3197934
2 400
3186550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.