William Avar Olja

437948

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La carotte sur le plage, signerad och daterad William Avar 1971, olja på duk, ca 54x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar Olja

Budhistorik (10 bud)
3198046
4 600
3197322
4 400
3185890
4 200
3186211
3185890
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.