William Avar olja

437928

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Venus et Le Cactus, signerad och daterad W. Avar 68, olja på duk, ca 38x46 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (10 bud)
3198074
4 400
3198024
4 200
3197896
3193603
3193303
2 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.