William Avar olja

437913

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Figure, signerad W. Avar, olja på duk, 60x50 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (8 bud)
3196650
2 800
3198226
2 600
3196650
2 400
3198225
3196650

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.