William Avar olja

437897

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad W. Avar, olja på duk, 59x50 cm

Läs mer

Krackeleringar

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3194548
3193706
450
3191681
3191340
3190159

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.