William Avar olja

437852

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (11 bud)
3197973
2 600
3197407
2 400
3197287
3196821
3196820
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.