William Avar olja

437851

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Balans, signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar olja

Budhistorik (9 bud)
3194042
4 400
3192007
4 200
3191572
3191570
3191568

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.