William Avar

437823

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 91, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar

Budhistorik (9 bud)
3196644
6 200
3193743
6 000
3193743
5 800
3196643
5 600
3193743
3 400

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.