William Avar

437805

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Au bar, signerad och daterad W. Avar 90, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar

Budhistorik (10 bud)
3193735
4 800
3198221
4 600
3193735
4 400
3198220
4 200
3193735

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.