Albert Johansson Konkret

437792

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, olja på duk, ca 61,5x71 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Albert Johansson Konkret

Budhistorik (1 bud)

3230985
2017-04-23 07:34:37
8 000

2017-04-29 kl 16:12
Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.