Eric H Olson Konkret

437788

ERIC H OLSON (1909-1996): Komposition, signerad på baksidan Eric H. Olson, olja på duk, 41x33 cm;
PROVENIENS: Galerie Bel'Art, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Eric H Olson Konkret

Budhistorik (10 bud)
3245036
9 200
3244438
9 000
3244437
8 000
3244433
7 000
3244431
6 000

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.