Bertil Öhlund 1957 Konkret

437784

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Utan titel, signerad Öhlund 57, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Bertil Öhlund 1957 Konkret

Budhistorik (9 bud)
3243991
3243684
3242685
3242594
950
3242591

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.