Inger Ekdahl Konkret

437777

INGER EKDAHL (1922-3013): Optisk komposition,
signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1988, olja på duk, 61x61 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Inger Ekdahl Konkret

Budhistorik (26 bud)
3244356
5 000
3244371
5 000
3244356
4 800
3244364
4 800
3244356
4 600

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.