Albert Johansson Konkret

437774

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Albert Johansson Konkret

Budhistorik (7 bud)
3243933
8 400
3243929
8 200
3243861
8 000
3243855
7 000
3243853
6 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.