William Avar

437772

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les Harlequins, signerad och daterad William Avar 90, olja på duk, 89x97 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Visas på begäran

William Avar

Budhistorik (16 bud)
3198029
3197872
3197239
2 600
3196818
2 400
3196817

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.