William Avar olja

437747

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 93, olja på duk, 81x66 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3192750
3192746
3182120
750
3182115
3182110

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.