William Avar

437741

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad W. Avar-90, olja på duk, 92x73 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

William Avar

Budhistorik (7 bud)
3197909
3197691
3197308
3197027
3196552
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.