William Avar olja

437652

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): L'amour entre le soleil et la vierge, olja på duk, signerad och daterad W.Avar -68, 46x65 cm

UTSTÄLLD:
Genève, Petit Palais, Musèe des Beaux-Arts de la ville de Paris, William Avar, 29 oktober-29 november 1970, katalognr 1.

Läs mer

Ändringar/tillägg

William Avar olja

Budhistorik (24 bud)
3198285
12 000
3187204
11 500
3198284
11 500
3187204
11 000
3198282
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.