Cajsa Holmstrand Konkret

437375

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): "Relationer", signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand 1978, akryl på duk, ca 159x159 cm

Fläckar

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Cajsa Holmstrand Konkret

Budhistorik (6 bud)
3240272
4 400
3240223
4 200
3239288
450
3239070
3236335

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.